Operator Maszyn

Kategoria ogłoszenia : Produkcja,przemysł

Miasto : Zambrów
Dodał : Gość

Treść ogłoszenia

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych

pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na

stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje

zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i

zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu

oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek

doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i

pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

 ustawianie i obsługa maszyn produkcyjnych/automatów i zgrzewarek do opakowań,

 ustawianie i obsługa wytłaczarek do rozdmuchu folii,

 usuwanie drobnych usterek.

Oczekiwania:

 wykształcenie średnie, mile widziane techniczne,

 min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

 zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy,

 gotowość do pracy w systemie zmianowym, 4 brygadowym.

Oferta:

 zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w polskiej firmie produkcyjnej,

 atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

 premie uznaniowe,

 praca w systemie zmianowym,

 pakiet szkoleń wdrażających,

 firma znajduje się w okolicach Zambrowa.

Zapraszam do aplikowania poprzez poniższy link:

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za

udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi

Kandydatami. Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570